UiPath Türkiye Forum Kategorisi

Merhabalar,

UiPath Türkiye kategorisi açıldı. Destekleri için @loginerror’a teşekkürler.

Türkçe sorularınız olduğunda bu kategoriyi etiketleyebilirsiniz. Olabildiğince hızlı şekilde destek olmaya çalışacağım.

Saygılarımla
Ömer

4 Likes

Merhaba, M1 macbook cihazımdan UİPath i kullanabilir miyim?

Merhaba @190604069,

Şu anda macOs’da UiPath’i makinenize kurup süreç geliştirmesi yapamıyorsunuz.

Ancak UiPath Assistant ile süreçlerinizi aktarıp bilgisayarınızdan kontrol edebiliyorsunuz.

Ek olarak macOs’da UiPath geliştirmesi yapmak için de sanal makine üzerinden bağlanmanız gerekiyor.

Aşağıdaki bağlantılar yardımcı olabilir, incelemenizde fayda var.

UiPath Assistant on Mac.

Saygılarımla
Ömer

4 Likes

Ömer Bey merhaba. Studio x’de bir web tarayıcısında belirli bir kelime varsa başka, yoksa başka bir aktivite yapmak istiyorum. Yani kısacası IF aktivitesini kullanmak istiyorum. Fakat bu nasıl yapabileceğimi henüz çözemedim. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

öncelikle merhabalar, rpa ve UiPath ile yeni tanıştım ve bu alanda ilerlemek istiyorum ama bazen sorun yaşadığımda forum üzerinden bulduğum çözümler yetersiz kalabiliyor ya da ben doğru uygulayamıyorum. O nedenle türk geliştiricilerle birebir iletişime geçebileceğim forum dışında bir kanal var mı merak ettim.

UiPath ile Web sitesinin drop down menüsünün altında bulunan childlara erişmek istediğim de giriş yaptığım web sitesinden beni atıyor. Child’a nasıl erişebilirim acil yardım?