RPA İş Analisti 🇹🇷

Değerli UiPath Topluluğu,

Bu alanda RPA İş Analisti olarak tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
Aynı zamanda geliştirme için bilgi paylaşabilir ve RPA hikayelerinizden bahsedebilirsiniz.

Herkese iyi çalışmalar.

Merhaba,
Yaklaşık 6 aydır UIpath kullanıyorum. Çalıştığım firmada ( Huawei ) Bir çok prosesi çözümledim. Sorularınıza veya geliştirme çalışmalarına bilgim dahilinde yardım edebilirim.

2 Likes

merhabalar uğur bey bir konuda yardım isteyeceğim. Yapmış olduğum süreçte süreç hata alıyor ve ben bu hataları mail olarak almak istiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

@GokhanAkbulut ve @ugurkgs Selamlar,

Arena Bilgisayarda biz de birkaç aydır çeşitli süreçleri inceledik. Benim merak ettiğim nasıl bir metodoloji izliyorsunuz. Nasıl bir checklist’iniz var. Görüşmelerinizi nasıl ayarlıyorsunuz gibi gibi :slight_smile:

Teşekkürler şimdiden.

A.slm

Banka süreçlerinde ilgili süreçleri kendiliğinden de takip edebiliyoruz ya da kullanıcılar kendisi de talep edebiliyor. Talep üzerine olursa daha kolay gerçekleşiyor. Öncelikle analiz dokümanınıza gerçekten ihtiyacınız olan noktaları tüm detayları ile eklemek gerekiyor. Dokümandan sonra testler için hem kullanıcı ile hem development ekibi ile birlikte test sürecini gerçekleştirebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

1 Like

Ugur bey merhaba . UiPath ile oluşturduğumuz projeleri masaüstünden çalıştırabileceğimiz bir exe dosyası olarak kaydedebilir miyiz? yani oluşturduğum projeyi masaüstünden double click ile run etmek istiyorum bir de daha yavaş çalışmasını istiyorum . Slow step i denedim fakat sadece debug modda slow step ile çalışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim . iyi çalışmalar